11 січ. 2018

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект Концепції розвитку педагогічної освіти.

Проаналізувавши проект Концепції, ми розробили такі зауваження і пропозиції:
5 січ. 2018

Реєстрація на «Онлайн-курс для вчителів початкової школи»

Міністерство освіти і науки України, студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка «Освіторія» разом із партнерами розробили безкоштовний онлайн-курс для вчителів початкової школи. Його мета — ознайомити вчителів з новим державним стандартом початкової освіти та методиками компетентнісного навчання. Це обов'язковий етап підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.
28 груд. 2017

"Під Новий рік, під Новий рік!"

Всі учні школи проводжали Старий рік, зустрічали Новий. У святковому дійстві брали участь учні 1-4 класів (Мадяр Н.М.), 5-9 класів (Барнич Т.Ф.)
19 груд. 2017

"Миколай, Миколай, ти до нас завітай!"

Під таким гаслом проходило свято у школі, присвячене дню Святого Миколая, під керівництвом вчителя 4 класу Тербан Г.А.
8 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

04-08 грудня 2017р.
6 груд. 2017

Урок пам'яті жертв голодомору

виховна година у 5 класі (класний керівник Мумряк А.І.)
30 лист. 2017

Міжнародний конкурс з природознавства "Колосок"

У конкурсі взяли участь учні 2-4 класів
13 лист. 2017