Мовний табір 2019р.

при Абранській  загальноосвітній школі І-ІІ ступенів

Воловецької районної ради      Закарпатської області

Мета роботи:

розвиток інтересу до вивчення іноземних мов, подолання мовного бар’єру, активізація вживання лексики, вивченої на уроках, збагачення словникового запасу учнів, інформування учнів цікавим матеріалом про країни,мова яких вивчається, розвиток творчих здібностей, розширення загального кругозору учнів.

ПЛАН РОБОТИ МОВНОГО ТАБОРУ

Ò29.05.-ВІДКРИТТЯ ТАБОРУ (Урочиста лінійка,ланч-пауза,діалог “Знайомство”).
Ò30.05.–Екскурсія в гори.
Ò31.05.-Смачний день (Конкурс “Їжа”,ланч пауза).
Ò01-04.06. –Природа.Тварини.(Конкурс “Ліпимо улюблену тварину”)
Ò05-06.06.-Проект “Україна і Європа”(Виготовлення стінгазети до теми).
Ò07.06.-Майстер-клас “Виготовляємо ляльку-маріонетку”
Ò08.06.-Закриття табору (Проект “Моя омріяна подорож”,ланч-пауза,урочиста лінійка).

Результат РОБОТИ за період з 29.05 по 08.06. року

Ò  Під час роботи у літньому мовному таборі активізувався вивчений лексичний та граматичний матеріал у ситуаціях, наближених до природних умов спілкування. Учні вивчили вірші, німецькі  пісні, співали , вчилися інсценувати діалоги та казки. Учні с навчилися рецептам відомих німецьких та українських страв. Діти навчилися складати власне портфоліо, свій розпорядок дня. Школярі  навчалися складати презентації і презентувати  себе. Під час online-подорожі до Німеччини  діти ознайомилися  з визначними місцями країн, відомими курортами Європи.

Перспективи

Вважаємо, що  літні мовні табори актуальні в Україні. Варто вивчити у використати досвід роботи міжнародних мовних таборів. Доречно залучати волонтерів до роботи у літніх мовних таборах. При належному фінансуванні роботу можна організувати більш досконало, організувати круглодобові мовні табори в спеціалізованих приміщеннях, розміщених в позаміських зонах.

http://movnuj tabir