План заходів

Знову вересень кличе до школи

загальношкільне свято

1 вересня      Щербей У.В.

Спасибі вам, що ви на світі є,

що сієте добро, як щедрий колос

літературна композиція                         2 жовтня         учком школи

Україна – єдина країна

конференція                                            13 жовтня        Бродич Р.Д.

Козацькі забави

спортивне свято                                16 жовтня        Бродич Р.Д.

Осінь у рідній Україні

загальношкільне свято                       23 жовтня        Понзель С.М.

Класні керівники 1-4 кл.

Математичний КВК                                                    6 листопада       Височанський О.В.

«Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну…»

літературна композиція                  10 листопада     Понзель О.Ю.

Довганинець В.Ю.

Тиждень німецької мови                                       16-20   листопада  Мумряк А.І.

«Ті дні у памяті народній»                                  27 листопада       Класні керівники

СНІД – хвороба віку

конференція                            1 грудня      Класні керівники

О хто, хто Миколая   любить…    ранок             19 грудня          Класні керівники

Новорічний ранок                                           29 грудня  Класні керівники 1-4 кл.

Добрий вечір тобі,

пане господарю…