25 жовт. 2013

"Осене, осене, в гості тебе просимо!"

В п'ятницю 25 жовтня відбулися загальношкільні батьківські збори. Після зборів було проведено свято "Осінь, осінь золотава, відлітати не спіши!".
11 жовт. 2013

Тиждень правових знань у школі

З 7 по 11 жовтня було проведено Тиждень правових знань. Багато цікавих і змістовних заходів проводилось по класах.
4 жовт. 2013

З професійним святом, шановні освітяни!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
1 вер. 2013

День Знань

У школі було проведено урочисту лінійку, присвячену Дню Знань. Теплого і сонячного вересневого дня учні, педагоги, батьки зібралися біля будинку школи. Радісно зустріли вісьмох першокласників, які цього навчального року сіли за парти. Щирими словами привітання звернулися до всіх присутніх директор школи Понзель О.Ю., представник РДА Соловій М.Ф. Із словом-подякою звернулася до гостей мама першокласника Ворсюк Н.Ю. і запевнила, що батьки прикладуть багато зусиль для допомоги педагогам у вихованні підростаючого покоління.